درباره ما

فروشگاه آنلاین ماهی جنوب به عنوان اولین و معتبرترین فروشگاه آنلاین محصولات دریایی تازه جنوب با شعار “از دریا به خانه شما” در سال 1390 با هدف ارائه آبزیان تازه و درجه یک دریایی به سراسر کشور شروع به فعالیت کرد.البته قبل از این نیز در این زمینه فعالیت داشته ولی به صورت رسمی از سال 1390فعالیت خود را آغاز نموده است .

اهمیت مصرف ماهی

با افزایش آگاهی مردم نسبت به اهمیت استفاده از غذاهای سالم و ارگانیک و با توجه به این که محصولات دریایی از جمله سالم ترین غذاهای دنیا هستند و ارزش غذایی بسیار بالایی دارند که به دلیل اینکه تمامی غذاهای دریایی منبع بسیار مهم امگا3 و پروتئین با کیفیت هستند و باعث پیشگیری از سرطان، بیماری های قلبی عروقی و بسیاری از بیماری های دیگر می شود. سازمان بهداشت جهانی (WHO) مصرف هفته ای دو بار محصولات دریایی را توصیه کرده است.

چه مشکلاتی وجود دارد؟

اکثر مردم با خواص ماهی و میگو آشنا هستند و دوست دارند آن را در برنامه غذایی هفتگی خود قرار دهند اما با این وجود سرانه مصرف غذای دریایی در کشور ما نصف متوسط مصرف جهانی می باشد که دلیل آن، وجود فاصله ای است که بسیاری از شهرهای ایران از دریای جنوب دارند، دسترسی مردم ایران به محصولات دریایی تازه و سالم بسیار سخت و حتی در برخی از شهرها غیر ممکن است. و دیگر مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد عدم شناخت کامل از انواع مختلف محصولات دریایی و یا روش های پخت این محصولات است.

ماموریت ماهی جنوب در حل مشکل

فروشگاه اینترنتی ماهی جنوب با ماموریت ایجاد دسترسی آسان، سریع و بهداشتی به محصولات دریایی تازه جنوب همراه با آموزش های لازم در زمینه ی پخت و نگهد اری محصولات دریایی، در نتیجه افزایش سرانه ی مصرف غذای دریایی در ایران تشکیل شده است. ماهی جنوب با صیادان بومی اکثر نقاط کشور در ارتباط است و محصولات خود را مستقیم از صیادان تامین می کند. تیم حرفه ای تامین ما فقط از قایق ها و صیادانی تامین می کنند که در کمتر از 24 ساعت از دریا می آیند و آزمایش های دقیق برای بررسی نمونه های ماهی انجام می شود تا بهداشتی ترین محصولات را در اختیار شما قرار دهیم. ماهی جنوب محصولات دریایی تازه صید شده را همراه با بسته بندی مخصوص طی 24 الی 48 ساعت برای مشتریان عزیز ارسال می کند تا تازگی خود را حفظ کنند. با توجه به اینکه هدف ماهی جنوب ارائه محصولات تازه است به هیچ عنوان محصولات فریز یا منجمد شده که باعث کاهش کیفیت آنها می شود ارسال نمی شود.

مجوز ها و افتخارات ماهی جنوب

ماهی جنوب دارای نماد اعتماد الکترونیک و تمامی مجوزهای مربوطه از مراجع ذی ربط است در حال فعالیت می باشد. باعث افتخار است تا کنون توانسته ایم با ارائه ی محصول تازه و با کیفیت رضایت مشتریان را جلب کنیم و هزاران مشتری در سراسر کشور از خدمات ماهی جنوب استفاده می کنند.